Elérhetőségek

Főoldal / Gáz üzletág / Elérhetőségek

Főoldal / Gáz üzletág / Elérhetőségek

Cím

2030 Érd, Aszfaltozó utca 27-29.

Telefon

+36 23 379 222

Irodai telefon

+36 23 379 222

E-mail

mail@euroflow.hu

Írjon nekünk

Kapcsoaltfelvétel bevezető

A mező megadása kötelező!
A mező megadása kötelező!
A mező megadása kötelező!
A mező megadása kötelező!

Munkatársaink

Vezetőség

Bojkó Gábor

vezérigazgató

Telefon:  (23) 379-223

E-mail:  gbojko@euroflow.hu

Herkó Ferenc Zsolt

cégvezető

Telefon:  (23) 521-549

Mobil:  20/285-9599

E-mail:  fherko@euroflow.hu

Értékesítés

Szarvas Zsuzsa

víz üzletág - értékesítési vezető

Telefon:  (23) 521-548

Mobil:  20/480 3230

E-mail:  zsszarvas@euroflow.hu

Polgárné Flámis Andrea

projektmenedzser - gáz üzletág

Telefon:  (23) 521-552

E-mail:  aflamis@euroflow.hu

Bathó Szilvia

projektmenedzser - gáz üzletág

Telefon:  (23) 521-542

E-mail:  szbatho@euroflow.hu

Manyák Izabella

ügyfélkapcsolati menedzser - kelet víz üzletág

Telefon:  (23) 521-555

Mobil:  20/320 5070

E-mail:  imanyak@euroflow.hu

Bereczki István

ügyfélkapcsolati menedzser - nyugat víz üzletág

Telefon:  (23) 521-553

Mobil:  (20) 595-1620

E-mail:  ibereczki@euroflow.hu

Ügyfélkapcsolat

Sipos Viktória

ügyfélkapcsolati menedzser asszisztens - kelet víz üzletág

Telefon:  (23) 521-543

E-mail:  vsipos@euroflow.hu

Nagy Anikó

ügyfélkapcsolati menedzser asszisztens - nyugat víz üzletág

Telefon:  (23) 521-540

Mobil:  (20) 434-1091

E-mail:  anagy@euroflow.hu

Beszerzés

Flámis Andrea

beszerző

Telefon:  (23) 521-552

E-mail:  aflamis@euroflow.hu

Bathó Szilvia

beszerző

Telefon:  (23) 521-542

Mobil:  (20) 434-0862

E-mail:  szbatho@euroflow.hu

Tanácsadás

Oberding Kornél

műszaki vezető

Telefon:  (23) 521-547

Mobil:  20/222 4078

E-mail:  koberding@euroflow.hu

Óvári Gábor

műszaki tanácsadó

Telefon:  (23) 521-550

Mobil:  (20) 454 4728

E-mail:  govari@euroflow.hu

Könyvelés

Kollár Sára

könyvelő/kontroller

Telefon:  (23) 521-541

E-mail:  skollar@euroflow.hu

Vidinszky Béláné

pénzügyi asszisztens

Telefon:  (23) 521-545

E-mail:  jvidinszky@euroflow.hu

Raktár

Rokszin Tamás

raktárvezető

Mobil:  20/936 3295

E-mail:  trokszin@euroflow.hu

Sávai István

raktáros

Mobil:  20/934 2122

E-mail:  isavai@euroflow.hu