slideslideslide

Elérhetőség

Szíves érdeklődését előre is köszönjük, levelére a legrövidebb időn belül megpróbálunk válaszolni. Amennyiben ismeri munkatársainkat, vagy a felsorolt szakterületek egyikével kapcsolatban van kérdése, akkor közvetlenül a névre kattintva keresett személynek írhat levelet.

Ha nem biztos az illetékes személyt illetően, kérjük, kattintson az alábbi borítékra, és mi eljuttatjuk levelét a megfelelő kollégánknak.

Térkép

Bojkó Gábor
elnök
  E-mail: gbojko@euroflow.hu
     
Herkó Ferenc Zsolt
cégvezető
  Telefon: (23) 521-554
Mobil: (20) 285-9599
E-mail: fherko@euroflow.hu
     
Szarvas Zsuzsa
értékesítési vezető
  Telefon: (23) 521-548
Mobil: (20) 480-3230
E-mail: zsszarvas@euroflow.hu
     
Király Rebeka
ügyfélkapcsolati menedzser
  Telefon: (23) 521 550
Mobil: (20) 595 1620
E-mail: rkiraly@euroflow.hu
     
Manyák Izabella
ügyfélkapcsolati menedzser
  Telefon: (23) 521 555
Mobil: (20) 220 5070
E-mail: imanyak@euroflow.hu
     
Kissné Csordás Mária
ügyfélkapcsolati menedzser asszisztens
  Telefon: (23) 521 553
E-mail: mcsordas@euroflow.hu
     
Sipos Viktória
ügyfélkapcsolati menedzser asszisztens
  Telefon: (23) 521 543
E-mail: vsipos@euroflow.hu
     
Polgárné Flámis Andrea
ügyfélkapcsolati menedzser
(gáz üzletág)
  Telefon: (23) 521-552
E-mail: aflamis@euroflow.hu
     
Bathó Szilvia
project menedzser
  Telefon: (23) 521-542
E-mail: szbatho@euroflow.hu
     
Oberding Kornél
műszaki tanácsadó és minőségirányítási vezető
  Telefon: (23) 521-547
Mobil: (20) 222-4078
E-mail: koberding@euroflow.hu
     
Kabarcz-Horváth Ibolya
office-marketing menedzser
  Telefon: (23) 521-540
E-mail: ikabarcz@euroflow.hu
     
Rokszin Tamás
raktárvezető
  Telefon: (23) 521-515
E-mail: trokszin@euroflow.hu
     
Szabó Mihály
raktáros
  E-mail: mszabo@euroflow.hu
     
Sávai István
raktáros
  E-mail: isavai@euroflow.hu
     
Kollár Sára
kontroller / könyvelő
  Telefon: (23) 521-546
E-mail: skollar@euroflow.hu
     
Vidinszky Béláné
számviteli előadó
  Telefon: (23) 521-545
E-mail: jvidinszky@euroflow.hu

 

  Fax: (23) 379-222