slideslideslide

Elérhetőség

Szíves érdeklődését előre is köszönjük, levelére a legrövidebb időn belül megpróbálunk válaszolni. Amennyiben ismeri munkatársainkat, vagy a felsorolt szakterületek egyikével kapcsolatban van kérdése, akkor közvetlenül a névre kattintva keresett személynek írhat levelet.

Ha nem biztos az illetékes személyt illetően, kérjük, kattintson az alábbi borítékra, és mi eljuttatjuk levelét a megfelelő kollégánknak.

Térkép

Bojkó Gábor
Vezérigazgató
  Telefon: (23) 521-541
Fax: (23) 379-222
E-mail: gbojko@euroflow.hu
     
Herkó Ferenc Zsolt
Értékesítési Vezető
  Telefon: (23) 521-554
Fax: (23) 379-222
Mobil: (20) 285-9599
E-mail: fherko@euroflow.hu
     
     
Szarvas Zsuzsa
Ügyfélkapcsolati Manager
(víz üzletág Kelet-Magyarország)
  Telefon: (23) 521-548
Fax: (23) 379-222
Mobil: (20) 480-3230
E-mail: zsszarvas@euroflow.hu
     
Kissné Csordás Mária
Ügyfélkapcsolati Manager Asszisztens
(víz üzletág Nyugat-Magyarország)
  Telefon: (23) 521 553
Fax: (23) 379-222
E-mail: mcsordas@euroflow.hu
     
Kabarcz-Horváth Ibolya
Ügyfélkapcsolati Manager Asszisztens 
(víz üzletág Kelet-Magyarország)
  Telefon: (23) 521-543
Fax: (23) 379-222
E-mail: ikabarcz@euroflow.hu
     
Polgár Béla
Project Manager
(víz üzletág)
  Telefon: (23) 521 550
Fax: (23) 379-222
Mobil: (20) 595 1620
E-mail: bpolgar@euroflow.hu
     
Polgárné Flámis Andrea
Ügyfélkapcsolati Manager
(gáz üzletág)
  Telefon: (23) 521-552
Fax: (23) 379-222
E-mail: aflamis@euroflow.hu
     
Bathó Szilvia
Project Manager
  Telefon: (23) 521-542
Fax: (23) 379-222
E-mail: szbatho@euroflow.hu
     
     
Oberding Kornél
Műszaki- Minőségügyi Tanácsadó
  Telefon: (23) 521-547
Fax: (23) 379-222
Mobil: (20) 222-4078
E-mail: koberding@euroflow.hu
     
     
Szabó Mihály
Raktárvezető
  Telefon: (23) 521-556
Fax: (23) 379-222
Mobil: (20) 934-2122
E-mail: mszabo@euroflow.hu
     
Nyitrai Zsolt
Raktárvezető
  Telefon: (23) 521-556
Fax: (23) 379-222
Mobil: (20) 936-3295
E-mail: zsnyitrai@euroflow.hu
     
Rokszin Tamás
Raktáros
  Telefon: (23) 521-556
Fax: (23) 379-222
E-mail: trokszin@euroflow.hu
     
Könyvelés:    
Tillmann Ildikó   Telefon: (23) 379-223
Fax: (23) 379-222
E-mail: itillmann@euroflow.hu
     
Kertész Terézia   Telefon: (23) 521-544
Fax: (23) 379-222
E-mail: tkertesz@euroflow.hu
     
Vidinszky Béláné   Telefon: (23) 521-545
Fax: (23) 379-222
E-mail: jvidinszky@euroflow.hu